Kurumsal Hosting Çözümlerimiz, En son teknoloji ürünü sunucular üzerinde barındırılan, yüksek performans ve güvenilirliğe sahip hosting paketleridir.

Kurumsal hosting paketleri normal hosting paketlerinden farklı özelliklere sahiptir. Kurumsal hosting paketlerinde her paketin kendisine ait özel IP adresi bulunmaktadır. Normal hosting paketlerinde ise bir IP adresinde yüzlerce site bulunmaktadır. Tüm kurumsal hosting paketleri günlük olarak, uzak lokasyona yedeklenmektedir.

Size özel bir panel üzerinden kontrol edebildiğiniz Gelişmiş Antispam ve Antivirüs hizmeti, kurumsal paketlerde ekstra bir bedel olmadan sunulmaktadır.

Sizlerin bu konularda bilgi alışverişinde bulunabilmeniz ve günün her saati online destek alabilmeniz için hizmet vermekte olan firmamıza geldiğinizde dilediğiniz konuların hakkında detaylı fikirlere sahip olabilir, sizler de bu sayede kurumsal hosting ile işlerinizi daha rahat yürütebilme olanaklarına sahip olabilirsiniz.

Domain tescil hizmetlerimiz ile şirketinizin ve markanızın haklarını koruyun!

Domain aynı zamanda sizin, yada sahip olduğunuz şirketin internetteki kimliğidir. İnternette yer almak istediğiniz takdirde ilk olarak alan adınızı (domain) satın almanız gerekir. Alan adınızın uygun, kolay ve hatırlanabilir olması önemlidir. Sahibi bulunduğunuz firmanız, tanınmış olan soyadınız, markanız için halen alan adı almadıysanız bunu en kısa zamanda almanızı öneririz. Günümüzde birçok firma bunu zamanında yapmadığı için ya çok yüksek meblağlar ödeyerek isimlerini almak, ya da çok farklı ve uygun olmayan isimler altında firmalarını internete açmaktadır.