Firmanıza özel, ihtiyacınıza yönelik masaüstü yazılım çözümleri geliştiriyoruz.

Masaüstü yazılımları, son kullanıcının makinesi üzerinde çalıştırılan belirli bir sistem kaynağı tüketen yazılımlardır. Bu yazılımların çalıştırılabilmesi için gereken tüm sistem kaynakları son kullanıcı makinesi üzerindeki işletim sistemi tarafindan sağlanmaktadır.

Masaüstü yazılımları, küçük ve orta ölçekli işletmelerin ihtiyaç duyabilecegi temel hesap-stok yazılımlarından bankalarda kullanılan aynı zaman sürecinde milyonlarca kullanıcının bağlı bulunduğu sistemler gibi farklı amaçlara hizmet edecek şekilde ölçeklendirilebilmekte, üzerinde çalıştığı işletim sisteminin tüm altyapı, güvenlik, sıkıştırma, depolama ve benzeri avantajlarından faydalanabilecek şekilde tasarlanabilmektedir.

Firmanız bünyesinde gerçeklestirilen analiz sonucunda ihtiyaç duyulan yazılımın platformu ve mimarisi belirlenmekte ve ihtiyaç duyulan çözüm modülerize edilerek detaylı bir proje planı çıkarılmaktadır. Bu proje planı ihtiyaç duyulan çözümün hangi teknolojileri kullanarak ne kadar bir süre içerisinde tamamlanabileceği gibi detaylı bilgileri barındırmaktadır. Bu yazılımlar sistemin tüm omurgasını oluşturabilir, milyonlarca veriyi yönetebilir. Ayrıca kullanıcıya, uygulama geliştiriciye ve yöneticiye tam hakimiyet sağlayan uygulamalardır. Iletişim altyapısı üzerinde konumlandırılan tüm güvenlik altyapısı ile bire-bir entegre çalışabilen masaüstü yazılımları, bilgi teknolojileri yöneticilerinin vazgeçilmezleri arasındadır. Uygulamanın tüm ekranlarına tam hakimiyet, yaşanabilecek tüm sistem kaynaklı krizlerde bilgi işlem personelinin iş yükünü hafifletmektedir.