Karanlıklara gömülmek yerine, zirvelere doğru yükselmek isteyen firmalar ve markalar, alanında uzman reklam danışmanları ile çalışmak zorundadır. Artık sizin yerinize reklamın nerede, ne zaman ve ne şekilde yapılması gerektiğini düşünen, planlayan ve uygulayan reklam danışmanlarınız var.

Reklam departmanı olmayan veya bu birimi daha etkin kullanmak isteyen kurumlar, ileri düzey reklam danışmanlık hizmetimizden faydalanabilir.

Internette, sosyal ağlar'da, görsel & basılı medya'da, ülke genelinde veya dünya çapında gerçekleştirmek istediğiniz tüm reklam kampanyalarınızı, taze fikirlerimiz ile desteklemekteyiz.

İnternet Reklam Çözümlerimiz

Sürekli değişen ve gelişen internette hemen yerinizi alın. Diğer mecralardan farklı olarak ölçümlenebilen, kişiselleştirilebilen ve en önemlisi ekonomik olan İnternet Reklamcılığı'ndan maksimum verimi elde etmeniz mümkündür.

Performans Analizi

Satış ve tanıtım amaçlı web sayfanızı belirli bir hedef kitleye yönelik olarak hazırladınız. Ziyaretçilerin web sayfanızın ürünler ve/veya hizmetler sayfasından size dönüş yapacağını düşünürken ziyaretçilerin diğer sayfalarınızı kullanıyor olabilir. Web sayfanızı ziyaret eden kullanıcıların hangi sayfanızda ne kadar vakit geçirdiğini ve hangi tarayıcıyla sayfanızı ziyaret ettiğini bilmek istemez misiniz? Kampanyalarınızdaki, (TO) Tıklama Oranları, Gösterimler ve Tıklamalar; yeni kampanyalar öncesinde hem reklam verenler hem de siteler için önemli bir yol gösterici rolü üstleniyor. Sanırım bunu hepimiz isteriz

Raporlama & Ölçümleme

Bir reklam kampanyasının performansını ölçmek ve değerlendirmek önemli ve en başarılı yaptığımız işlerimizden biridir. CPC analizi ile kampanya detaylarınızı görmenizi ve analiz etmenizi sağlıyoruz.

Reklam kampanyası süresince isteğe bağlı olarak günlük, haftalık ve aylık detaylı raporlama yapılabilir. Bu raporlama sayesinde reklamlarda gerekli görülen yerlerde değişiklikler yapılabilir. Kampanya bitiminde detaylı bir kampanya özeti sunulabilmektedir.