MARKANIZ İÇİN

FİKİRLERİMİZ VAR!

Web Tasarım & Geliştirme

Gerçekleştirilecek olan projesinin ihtiyaçlara ve hedef kitleye uygun olarak görsel tasarımının yapılışını, hazırlanan arayüz tasarımının interaktif olarak web sayfasına dönüştürülmesi süreçlerini kapsar.

Detaylı Bilgi →

E-Ticaret (B2B / B2C)

Elektronik ticaret ya da kısaca e-ticaret, 1995 yılından sonra İnternet kullanımının artmasıyla ortaya çıkan, ticaretin elektronik ortamda yapılması kavramıdır.

Detaylı Bilgi →

Reklam Danışmanlığı

Artık sizin yerinize reklamın nerede, ne zaman ve ne şekilde yapılması gerektiğini düşünen, planlayan ve uygulayan reklam danışmanlarınız var.

Detaylı Bilgi →

Mobil Uygulamalar

Android, iOS, Windows Phone gibi en çok kullanılan mobil platformlar üzerinde, her türlü ihtiyaca özel akıllı telefon uygulamaları geliştiriyoruz.

Detaylı Bilgi →

Masaüstü Yazılımları

Masaüstü yazılımları, son kullanıcının makinesi üzerinde çalıştırılan belirli bir sistem kaynağı tüketen yazılımlardır.

Detaylı Bilgi →

Sosyal Medya Danışmanlığı

Sosyal medya danışmanlığı Türkiye'de son birkaç yılda hızla yüklesen bir sektör haline gelmiştir.

Detaylı Bilgi →

Kurumsal SEO

SEO, ürün ve hizmetlerinizin ideal bir şekilde arama motorlarında kullanıcıların baktıkları ve ziyaret ettikleri alanlara pozisyonlanmasını sağlar.

Detaylı Bilgi →

Hosting & Domain

En son teknoloji ürünü sunucular üzerinde barındırılan, yüksek performans ve güvenilirliğe sahip kurumsal hosting paketleridir.

Detaylı Bilgi →

Kurumsal Kimlik

Milyonlarca insanı düşünün. Her birinin tipi, konuşma şekli, el hareketleri, mimikleri, giyim tarzı, kullandığı parfüm, saç şekli birbirinden farklıdır. Herkes kendi tarzını yansıtır.

Detaylı Bilgi →
BİZE ULAŞIN!
Bizimle yeni bir proje üzerinde çalışmaya hazır mısınız?
PROJELERİMİZ
İNTERAKTİF WEB YAZILIMLARIMIZ

HABER PORTALI

Kolay kullanım ve yönetim, manşet sistemi, kategoriler, sayfalar, köşe yazarları, fotoğraf ve video galerisi, reklam alanları, kullanıcı ve arama motoru dostu arayüz tasarımları gibi birçok özelliği barındıran haber portalı yazılımız.

Teklif Al →

E-TİCARET SİSTEMİ

Kolay kullanım ve yönetim, sipariş ve kargo yönetimi, ödeme seçenekleri, kampanya modülleri, entegrasyon seçenekleri, üye ve bayi yönetimi, istatistik ve raporlar, reklam ve maillist yönetimi, kullanıcı yönetimi gibi birçok özelliği barındıran e-ticaret yazılımız.

Teklif Al →

KURUMSAL WEB SİTE

Kolay kullanım ve yönetim, ürünler modülü, sayfa yönetimi, haber ve duyurular, fotoğraf ve video galerileri, insan kaynakları, iletişim forma ve google haritaları, kullanıcı ve arama motoru dostu arayüz tasarımları gibi birçok özelliği barındıran hazır kurumsal web yazılımız.

Teklif Al →

EMLAK PORTALI

Kolay kullanım ve yönetim, detaylı emlak arama, il ilçe ve semte göre ilan, vitrin ilanları, sayfa yönetimi, sınırsız emlak fotoğrafı, detaylı ilan bilgileri, reklam yönetimi, güncel hava durumu ve döviz kurları, emlak talep sayfası gibi birçok özelliği barındıran emlak portalı yazılımız.

Teklif Al →